Web Siteniz Google'da Nasıl Yükselir ?

Google Optimizasyonu, Google Arama Motoru'nda "Doğal Arama Sonuçları"nda (Reklamsız Sonuçlar) web sitenizin, ilk sayfalarda veya üst sıralarda görüntülenmesi için yapılır. Aynı zamanda Google'ın web sitenizi en doğru biçimde indekslemesi sağlanır.

Google ilk sayfa ve üst sıralarda görünmeniz için öncelikli şart, web sitenizin Google kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesidir. Google optimizasyonu yapılmış bir sitenin ilk sayfalarda ve üst sıralarda çıkması bir süreç gerektirir. Google Optimizasyonu yapıldıktan sonra web sitenizin yükselişi, Google Optimizasyonu'nun iyi bir şekilde yapılmış olmasına ve aratma yaptığınız ve üzerinde çalışılmış anahtar kelimelerin rekabet durumuna da bağlı olarak 0 - 3 ay, 3 - 6 ay veya 6 ay -  1 yıl gibi zaman süreleri içinde kendini göstermesi beklenir. Google'da yükselmenin, pek çok faktöre bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Arda Web Tasarım, Google Optimizasyonu alanındaki tecrübe ve profesyonelliği ile size en iyi optimizasyonu sağlamaktadır.

 

 

Ayrıca Bakınız: Google Optimizasyonu nedir ?


Etiketler: Google optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu, seo, google seo, yandex seo, google seo yapanlar, google ilk sayfa üst sıra, google optimizasyonu nedir